+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË VELANI

€ 129,000.00
 • ID: 70049
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Velania
 • Sipërfaqe: 107.4 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 3+1 në Velani. Banesa gjendet ne kompleksin Dulon Group, ka nje siperfaqe prej 107.4m2 dhe gjendet ne katin e 6-të. Banesa pritet te perfundoj ne Shkurt 2024.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Korridor | 2 Banjo | 2 Ballkona |