+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 TE 4 LLULLAT

€ 750.00 / muaj
 • ID: 76212
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: 4 Llullat
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 te 4 Llullat, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe parkingun per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon | Depo |