+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 TE 4 LLULLAT

€ 600.00 / muaj
  • ID: 65361
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: 4 Llullat
  • Sipërfaqe: 102 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet Banesë per Qira 3+1 te 4 llullat, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbrapa teatrit kombetar, tek xhamija, ka nje siperfaqe prej 102m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë |3 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | Korridor | Ballkon |