+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 TE QAFA

€ 550.00 / muaj
 • ID: 54651
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 3+1 per Qira te Qafa, e cila gjendet tek IP Petrol. Banesa gjendet ne katin e parë dhe ka nje siperfaqe prej 110m2, është ne nje lokacion teper te pershtatshëm me qasje shum te shpejt ne qender.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona | Depo |