+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 TE QAFA

€ 1,100.00 / muaj
 • ID: 79454
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 140 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 3+1 te Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”UÇK”, afër  “Raiffeisen Leasing”, posedon nje siperfaqe prej 140m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona | Depo |