+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 4+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 220,000.00
 • ID: 75689
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 140.5 m²
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 4+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira. Banesa hjendet mbi Ambasadën Amerikane, afër kompleksit Butrinti, ndërtues Deshishku Construction, ka sipërfaqe prej 140.5m² dhe ndodhet në katin e parë, është e mobiluar në mënyrë moderne me mobilie të kualitetit të lartë. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nen dysheme.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | 3 Banjo | Ballkon | Depo |