+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 4+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 107,400.00
  • ID: 73264
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 179 m²
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 4+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër postes, ka nje siperfaqe prej 179m2 dhe gjendet ne katin e 4-të,  ka 2 ashensora funksional. Kjo pronë ka fleten poseduse.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |