+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 4+1 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

Me marrëveshje
 • ID: 85243
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 135 m²
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 4+1 në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Xhamis së lagjes, ka nje siperfaqe prej 135m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona | Depo |