+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË MATIN 1

€ 151,800.00
 • ID: 54897
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 138 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë për shitje 3+1 në lagjen Mati 1. Banesa gjendet ne Rr.Ndue Përlleshi, posedon nje siperfaqe prej 138m2 dhe gjendet ne katin e parë, është e mobiluar tersisht dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |