+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 4+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

Me marrëveshje
  • ID: 55969
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 468 m²
  • Dhoma: 4
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Banesë/Penthouse 4+1 në lagjen Prishtina e Re, gjendet në rrugën Elbasani, mbrapa QKUK-së me qasje direkte ne Rrugen A, ka nje siperfaqe prej 336 metra katror neto + 132 m2 terasë. Është ndertim i ri dhe me kualitet te standardit të lartë, është Ideal për zyre, call center, studio projektuese, apo ndonje aktivitet tjeter.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 4 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Korridor |