+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 5+1 NË ULPIANË

€ 500.00 / muaj
 • ID: 67363
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 140 m²
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 5+1 në Ulpianë. Banesa gjendet afër Super Vives, ka nje siperfaqe prej 140m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | 2 Kuzhina | 5 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |