+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 5+1 NË LAGJEN E SPITALIT

€ 1,500.00 / muaj
  • ID: 63508
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për QIRA , për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lagjja e spitalit
  • Sipërfaqe: 330 m²
  • Dhoma: 5
  • Banjo: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 5+1 per qira/shitje ne Lagje te Spitalit. Banesa ka nje siperfaqe 230m2 per banim dhe 100m2 terase, ne kompleksin “NTSH ADK” afer Frutarise. Pozicionohet ne nje lokacion te pershtatshem per banim, e cila ndodhet afer çdo sherbimi te nevojshem për banore. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.

Çmimi per shitje është me marrëveshje.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 5 Dhome gjumi | 2 Banjo | WC | Depo | 2 Ballkone | Terase |