+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË DUBLEX 4+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 169,000.00
 • ID: 73114
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 151 m²
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë Dublex në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e bardha, afër shkolles fillire Iliria, ka nje siperfaqe prej 151m2 dhe gjendet ne katin e 4-të dhe 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor |