+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË DUPLEX 2+1 NË LAKRISHTË

€ 700.00 / muaj
  • ID: 85278
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Sipërfaqe: 119 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • Kati: 10
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë Duplex 2+1 në Lakrishtë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 119m2 dhe ndodhet ne katin e 10-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon  me  Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Garazh|