+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË DUPLEX 3+1 NË PEJTON

€ 500.00 / muaj
 • ID: 82361
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qyteteza Pejton
 • Sipërfaqe: 100 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 9
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë duplex 3+1 në Pejton, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek shkolla “Faik Konica”, ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 9-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |