+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË DUPLEX 3+2 NË QENDËR

€ 265,000.00
 • ID: 74772
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë Duplex 3+2 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr.Garibaldi, përball Grand Hotel, ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe gjendet ne katin e 3-të dhe 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : 2 Sallona | Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 3 Banjo |