+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË DUPLEX 4+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 500.00 / muaj
 • ID: 74386
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 154 m²
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë Duplex 4+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shunë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Linda Premium Residence, ka nje siperfaqe prej 154m2 dhe gjendet ne katin e parë, e pershtatshme per zyre ose banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Wc | 2 Ballkona | Depo |