+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NE BREGUN E DIELLIT

€ 150.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 14332
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 25 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë e tipit Garsonjere në lagjen Bregu i Diellit, te furra ‘Qerimi 1’. Banesa është e mobiluar dhe ka nxemje qëndrore.

Renditja: Qëndrim ditorë | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |