+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 200.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 5651
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 44 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 1+1 në lagjen Bregu i Diellit. Banesa gjendet afër shkollës ‘Ismail Qemajli’, ka nje siperfaqe prej 44m2 dhe ndodhet ne katin e 6-të, është e mobiluar si dhe ka nxemje qëndrore. Posedon ashensor funksional.

Renditja: Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon