+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 250.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 15864
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 40 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë e tipit Gasonjere në lagjen e Muhaxherëve, në kullë të Muhaxherëve. Banesa ka nje siperfaqe prej 40m2, është e mobiluar dhe ka organizim fantastik.

Renditja: Qëndrim ditorë me kuzhinë | Banjo | Ballkon |