+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË ULPIANË

€ 200.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 14593
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 27 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë e tipit Garsonjere në lagjen Ulpiana, te Fontana. Banesa është e mobiluar, ka të gjitha elementet përfshirë makinë për rroba, klimë, nxemje, ashensor dhe parking të mjaftueshëm.

Renditja: Qëndrim ditorë | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |