+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE TE QAFA

€ 200.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
 • ID: 8382
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qafa
 • Sipërfaqe: 34 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë e tipit Gasonjere te Qafa. Banesa gjendet ne Rr.”UÇK”, ka nje siperfaqe prej 34m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, është e tëra e mobiluar dhe ka të gjitha elementet e nevojshme.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |