+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË DHE PODRUM NË BREGUN E DIELLIT

€ 105,000.00
 • ID: 35933
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje banesë 1+1 dhe podrum në Bregun e Diellit. Banesa gjendet ne Rr.”Sali Nivica”, te banesat e bardha, ka nje siperfaqe prej 45m2 ne katin përdhes dhe podrumi ka sipërfaqe prej 25m2 të shfrytëzueshme dhe është tërësisht i renovuar, e mobiluar e gatshme per banim.

Renditja: Kati përdhes: Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |
Podrumi : Sallon me Kuzhinë | Banjo |