+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 5+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 350.00 / muaj
  • ID: 57356
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Sipërfaqe: 140 m²
  • Dhoma: 5
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Katë Shtëpie në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet afër Kolegjit UBT, posedon nje siperfaqe prej 140m2, është e mobiluar dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 5 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo | Korridor | Ballkon |