+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË PER ZYRE 2+1 NË ULPIAN

€ 350.00 / muaj
 • ID: 39725
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banese 2+1 ne Ulpian, ka nje siperfaqe prej 60m², eshte e kompletuar dhe eshte e pershtatshme edhe per zyre.

Renditja: Sallon | Kuzhine | Dhome gjumi | Banjo | Ballkon |