+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË (ZYRE) NË QENDËR

€ 500.00 / muaj
  • ID: 56485
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Banjo: 1
  • Kati: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë (Zyre) në Qendër, e cila ndodhet tek sheshi “Nëna Terezë”. Banesa/zyrja ka sigurim 24h, gjendet ne katin e 2-të dhe është shumë e përshtatshme për zyre/biznes, po ashtu edhe per banim.