+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 1,500.00 / muaj
  • ID: 50753
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 225 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira PentHouse 3+1 në Arbëri(Dragodan), banesa ndodhet ne kompleksin Tregtia, afër Komunës së re, është banese moderne e kompiluar me te gjitha mobiliet ne kushte shume te mira, ka pamje panoramike të kryeqytetit, ka gjithësej 245m2 sipërfaqe ku prej tyre janë 155m2 banim Neto dhe 90m2 terasë, ngrohja dhe ftofja është me klima, posedon dhe dy garazha qe perfshihen ne qmim.

Renditja: Sallon | Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Depo | Banjo | Ballkon |