+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) 3+1 NË BREGUN E DIELLIT

€ 300.00 / muaj
 • ID: 71551
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 128 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Banesë(Zyre) 3+1 në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Arcadis 3 Residente, ka nje siperfaqe prej 128m2 dhe gjendet ne katin e parë. Kompleksi ku gjendet banesa është ndertim i ri, posedon dhe parking per vetura.

Rendirja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |