+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) 3+1 NË LAKRISHTE

€ 550.00 / muaj
  • ID: 71725
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lakrishte
  • Sipërfaqe: 128 m²
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 3
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) 3+1 në Lakrishte, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin Dukagjini Resindence, ka nje siperfaqe prej 128m2, dhe është e gatshme per banim ose zyre.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 3 Banjo | Ballkon | Depo | Garazh |