+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË AKTASH

€ 500.00 / muaj
 • ID: 80794
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 88 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Aktash me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin InOn, përmbi Ministrin e Arsimit, ka nje siperfaqe prej 88m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, e pershtatshme per zyre ose banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Depo |