+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 450.00 / muaj
  • ID: 71059
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 94 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(Zyre) në Arbëri(Dragodan) me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.”Agron Berisha”, afër Minimax, ka nje siperfaqe prej 94m2 dhe është e gatshme per banim ose zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | korridor | Ballkon | Depo |