+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 400.00 / muaj
  • ID: 70700
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 61 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(Zyre) në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek komuna e re, afër Meridian Express, ka nje siperfaqe prej 61m2 dhe mund te perdoret per banim ose edhe zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |