+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË BREGUN E DIELLIT

Me marrëveshje
 • ID: 73511
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(Zyre) ne Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr,Rifat Burdzeviç, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e pershtatshme per zyre te ndryshme. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Banjo | Korridor | Ballkon |