+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË BREGUN E DIELLIT

€ 800.00 / muaj
  • ID: 79083
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre), në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek Shehollkat, ka nje siperfaqe prej 100m2, dhe është e pershtatshme per pune administrative ose call canter. Sisitemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : 5 Hapsira Pune | Banjo | Wc | 2 Korridore | Ballkon |