+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË BREGUN E DIELLIT

€ 350.00 / muaj
 • ID: 80178
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Bregu i diellit
 • Sipërfaqe: 45 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë(Zyre), me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër postës së vogël, ka nje siperfaqe prej 45m2 dhe ndodhet ne katin përdhes, ka dy hyrje te veqanta dhe është e gatshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme biznesore. Posedon dhe parking per vetura.

Renditja : Hapsirë Pune | Banjo | Ballkon |