+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË DARDANI

€ 950.00 / muaj
 • ID: 69121
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) në Dardani. Banesa ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, është e sapo rinovuar, lokacion shumë të përshtatshëm dhe mjaftë të frekuentuar dhe qasje të shpejtë në rrugët kryesore. E përshtatashme për veprimtari biznesore të ndryshme si Zyre për avokat , call center , zyre projektimi etj.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | 2 Dhoma | Banjo | korridor |