+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË DARDANI

€ 700.00 / muaj
 • ID: 79401
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Dardania
 • Sipërfaqe: 60 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) në Dardani. Banesa gjendet afër bustit te Bill Clinton , ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e parë, është e përshtatshëm për veprimtari te ndryshme biznesore si Call center , zyre marketingu , zyre avokature etj.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |