+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË HAJVALI

€ 400.00 / muaj
 • ID: 75744
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Hajvali
 • Sipërfaqe: 68 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Hajvali, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet në Kompleksin VG Constructions, tek Pallati i Avokatëve, ka nje siperfaqe prej 68m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, Poashtu mund të shfrytëzohet si dy zyra te veqanta.

Renditja : 2 Hapsira Pune | Banjo |