+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË KALABRI(EMSHIR)

€ 550.00 / muaj
 • ID: 78275
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kalabria (Emshir)
 • Sipërfaqe: 125 m²
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë(Zyre) në Kalabri(Emshir), me kushe shumë te mira. Banesa gjendet tek kullat e Arabve, përball market Maxi, ka nje siperfaqe prej 125m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të.

Renditja : 4 Hapsira Pune | Banjo | Korridor |