+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 350.00 / muaj
 • ID: 80854
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 103 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet në kompleksin Hill Residence, sipër zyreve te Zero Pozitive, ka nje siperfaqe prej 103m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të. Banesa mund te mobilohet me kërkes te klientit.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |