+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË LAKRISHTË

€ 500.00 / muaj
 • ID: 79275
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 86 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë(Zyre) në Lakrishtë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin “Beni Dona 2”, përballë Hotel Nartel, ka nje siperaqe prej 86m2 dhe ndodhet ne katin e parë. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Hapsira Pune | Banjo | WC | Ballkon | Depo |