+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË LAKRISHTË

Me marrëveshje
 • ID: 84143
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 160 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Lakrishtë. Banesa gjendet ne kompleksin ” Nartel Center”, afër sheshit “Bill Clinton”, ka nje siperfaqe prej 160m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, e pershtatshme per banim ose zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | Wc | 2 Ballkona | 2 Depo |