+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË LAKRISHTË

€ 650.00 / muaj
 • ID: 84182
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 106 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Lakrishtë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin “Dukagjini Residence”, ka nje siperfaqe prej 106m2 dhe ndodhet ne katin e 7-të, e mobiluar dhe mund te perdoret per banim ose zyre. Posedon dhe garazhen nëntoksore.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Depo | Ballkon |