+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË LAKRISHTE

€ 1,200.00 / muaj
 • ID: 74418
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 131 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 11
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Lakrishte, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne kompleksin e Artingut, ka nje siperfaqe prej 131m2 dhe gjendet ne katin e 11-të, posedon dhe garazhden e cila perfshihet ne qmim.

Renditja : 3 Hapsira Pune | Banjo | 2 Ballkona |