+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË MATIN 1

€ 450.00 / muaj
 • ID: 82981
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 87 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Matin 1, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet në kompleksin Art Construction 13, Rr.”Muharrem Fejza”, ka nje siperfaqe prej 87m2 dhe ndodhet ne katin e 5-të, mund te shfrytëzohet per zyre ose banim. Posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Depo |