+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 400.00 / muaj
  • ID: 79834
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë në Matin 1, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.”Muharrem Fejza”, ka nje siperfaqe prej 100m2. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, Posedon dhe garazhen per veturë. Banesa mund te mobilohet me kërkes te klientit.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Depo |