+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË PEJTON

€ 500.00 / muaj
  • ID: 70608
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qyteteza Pejton
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(yre) në Pejton. Banesa gjendet mbi doner Tatlises, katin e parë, e renovuar dhe e pershtatshe per zyre te ndryshme.

Renditja : 2 Hapsira pune | Korridor | Banjo | Ballkon |