+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 600.00 / muaj
 • ID: 67803
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira dhe shitje banesë(zyre) në Qendër. Banesa gjendet përballë Restorant “Pishat”, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Çmimi per shitje është me marrëveshje.

Renditja : 3 Hapsira pune | Kuzhinë | Banjo | Ballkon |