+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 550.00 / muaj
  • ID: 68094
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre), me kushte shumë te mira ne Qendër. Banesa gjendet ne Rr.Tringë Smajli, dhe ndodhet ne katin e 4-të.

Renditja : 2 Dhoma Pune | Banjo | Korridor | Ballkon |