+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 675.00 / muaj
  • ID: 68577
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 82 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) në Qendër. Banesa gjendet tek Kafet e Rakisë, ka nje siperfaqe prej 82m2, është e renovuar komplet. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos dhe nxemje qendrore me rrymë.

Renditja : Sallon | 4 Hapsira Pune | Banjo |